قالب وردپرس

آموختن دانش و تجربه با طعم TED

فایل صوتی رایگان اداره شرکت بدون قانون
فایل صوتی رایگان اداره شرکت بدون قانون
۲۰ آذر ۱۳۹۶
فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید
۲۵ آذر ۱۳۹۶
آموختن دانش و تجربه با طعم TED

آموختن دانش و تجربه با طعم TED

آموختن دانش و تجربه با طعم TED

  • آموختن دانش و تجربه با طعم TED

  • مصاحبه با جناب آقای محمد سعیدی مدیر اجرایی مجموعه پانوآ (پایگاه نوآوری)

  •  محمد سعیدی

  • مدیر اجرایی مجموعه پانوآ (پایگاه نوآوری)

آموختن دانش و تجربه با طعم TED
  • چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟

نظر من این است که تد در لبه ی انتقال تجربیات جهانی در حال حرکت است و ما وقتی بتوانیم در یک کشور دیگر تجربیات کشورهای دیگر را بدون اینکه هزینه زیادی بپردازیم با بهترین کیفیت و نزدیک ترین فاصله درک کنیم خیلی ارزشمند است .
اینکه هم اکنون بدانیم در سال ۲۰۱۷ ، در آینده و در جهان چه تجربیاتی به اشتراک گذاشته می شود ، چه بزرگانی آمده اند و چه کارهایی کرده‌اند و تجربیاتشان را به رایگان در اختیار ما قرار داده اند بسیار ارزشمند است.

 

فکر میکنم تنها راه حرکت به سمت جهانی شدن این است که ما بدانیم در گام نخست تجربیات دوستانمان را در جاهای دیگر دنیا برای خودمان به دست بیاوریم . مجموعه ایران تداکس که واقعاً زحمت کشیده اند و کارهای بزرگی انجام داده اند و بستری آماده کرده اند تا انتقال این تجربیات برای ما راحت تر باشد و دوبله های خیلی خوبی را از فیلم های سخرانی TED در اختیار ما گذاشته اند.

آموختن دانش و تجربه با طعم TED آموختن دانش و تجربه با طعم TED آموختن دانش و تجربه با طعم TED

  • چرا به جلسات گفتگو محور و تحلیل فیلم ، مثل سینما کارآفرینی برویم؟

وقتی شرکت‌کنندگان دغدغه ی مشترکی مثل دغدغه یادگیری دانش و تجربه را دارند و در کنار هم قرار میگیرند, یک منبع عظیم از اشتراک دانش و اشتراک تجربه بین حضار اتفاق می افتد و این سرمایه خیلی بزرگ است.

محمد سعیدی

 در مورد اینکه چرا ما در قالب ایران تداکس جلو بیاییم مهمترین چیزی که من در این مجموعه  دیده ام ( در جلساتی که ما میزبان آنها بودیم و یا در جاهای دیگر بوده اند) هم افزایی بین شرکت‌کنندگان است.
وقتی شرکت‌کنندگان دغدغه ی مشترکی مثل دغدغه یادگیری دانش و تجربه را دارند و در کنار هم قرار میگیرند ، یک منبع عظیم از اشتراک دانش و اشتراک تجربه بین حضار اتفاق می افتد و این سرمایه خیلی بزرگ است.
من به همه دوستان پیشنهاد می کنم  که در جلسات ایران تداکس شرکت کنند و بتوانند بهترین استفاده را ببرند. متشکرم

آموختن دانش و تجربه با طعم TED آموختن دانش و تجربه با طعم TED آموختن دانش و تجربه با طعم TED آموختن دانش و تجربه با طعم TED

چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *