قالب وردپرس

سایت TED را از دست ندهید

گزارش سینما کارآفرینی هشتاد و شش
گزارش سینما کارآفرینی هشتاد و شش
۳۰ آذر ۱۳۹۶
دور همی های کاری با طعم تجربه
۵ دی ۱۳۹۶
سایت TED را از دست ندهید

سایت TED را از دست ندهید

سایت TED را از دست ندهید

  • سایت TED را از دست ندهید

  • مصاحبه با جناب آقای مهندس علی مشمول کارشناس عمران و فعال درحوزه ی گرافیک

  • علی مشمول

  • کارشناس عمران و فعال درحوزه ی گرافیک

سایت TED را از دست ندهید
  • چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟

به نام خدا سلام عرض میکنم خدمت همه ی دوستان ، من علی مشمول هستم در رشته ی مهندسی عمران تحصیل کرده ام و در حوزه ی گرافیک مشغول به فعالیت هستم.
TED عصاره ی چند سال تجربه ی یک فرد در مورد یک موضوع خاص است . مزیتش این است که آن شخص تجربه ی چندین ساله اش را در عرض چند دقیقه و ماکسیمم ۱۸ دقیقه با شما به اشتراک می گذارد و این اتفاق فوق العاده ای است .همچنین اینکه شما اینگونه تجربه ای را جای دیگری نخواهید دید ، نه در دانشگاه نه در محیط کار و بین همکارانتان .
به روزترین مطالب را شما می توانید در قالب فیلمهای تد یاد گرفته و آموزش ببینید . این به نظر من بزرگترین دلیلی است که ما باید فیلمهای تد را ببینیم .

آموختن دانش و تجربه با طعم TED آموختن دانش و تجربه با طعم TED آموختن دانش و تجربه با طعم TED

  • چرا به جلسات گفتگو محور و تحلیل فیلم ، مثل سینما کارآفرینی برویم؟

ین یکی از اتفاقات خیلی خوبی است که در بحث سینما کارآفرینی اتفاق می افتد .یعنی علاوه بر اینکه شما فیلمهای TED را نگاه میکنید میتوانید تجربه ی تعداد زیادی از ادمها را در همان حوزه ی تخصصی با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

علی مشمول

اتفاق بزرگتر این است که شما در جلسات سینما کارآفرینی فیلم ها را با آدمهای مختلف می بینید .
در یک جمع آنها را نگاه میک نید و بعد در مورد آن فیلم با یکدیگر صحبت می کنید. در تد آن فرد تجربه اش را با شما به اشتراک می گذارد و با شما صحبت می کند . اما اتفاق بهتر این است که وقتی فیلم را با چند نفر در جمعی می بینید ، افراد مختلف از زوایای مختلف تجربه ای را که در مورد تد داشته اند را ، با شما به اشتراک گذاشته و به آن نگاه می کنند و به چالش می کشند و یا یکدیگر صحبت می کنند .
این یکی از اتفاقات خیلی خوبی است که در بحث سینما کارآفرینی اتفاق می افتد . یعنی علاوه بر اینکه شما فیلمهای تد را نگاه می کنید میتوانید تجربه ی تعداد زیادی از ادمها را در همان حوزه ی تخصصی با یکدیگر به اشتراک بگذارید . من فکر می کنم این جذابیت های دیدن فیلم تد را خیلی بیشتر کرده است و به همین دلیل معتقدم بهترین مکان برای دیدن فیلم های تد سینما کارآفرینی است .

سایت TED را از دست ندهید سایت TED را از دست ندهید سایت TED را از دست ندهید سایت TED را از دست ندهید سایت TED را از دست ندهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *