قالب وردپرس

سخنرانی های تد چیست؟

چرا به ربات‌ها تکیه خواهیم کرد؟
چرا به ربات‌ها تکیه خواهیم کرد؟
۷ دی ۱۳۹۶
گزارش سینما کارآفرینی هشتاد و هفت
گزارش سینما کارآفرینی هشتاد و هفت
۱۴ دی ۱۳۹۶

سخنرانی های تد چیست؟

سخنرانی های تد چیست؟

  • مصاحبه با جناب آقای فرزاد فرهوش رئیس هیئت مدیره گروه نرم افزار محک 

  •  فرزاد فرهوش 

  • رئیس هیئت مدیره گروه نرم افزار محک
سخنرانی های تد چیست؟
رویداد TED در واقع یک رویداد بین المللی است. بسیاری از افراد در برخی از کشورهای دنیا در حرفه ها و کسب و کارهای مختلف ، در این همایش شرکت می کنند و تجربیات موفق خود را به زبانی ساده و خودمانی در اختیار همگان قرار می دهند .
این رویداد ها چون درنقاط مختلف دنیا برگزار می شود ، برای دسترسی آسان افراد به این مباحث به صورت فیلم در سایت تد قابل دیدن است . خوشبختانه ما هم می توانیم این فیلم ها را  به صورت دوبله شده ببینیم و از این تجربیات در کسب و کار خود استفاده کنیم .

جربه با طعم TED آموختن دانش و تجربه با طعم TED آموختن دانش و تجربه با طعم TED

  • چرا به جلسات گفتگو محور و تحلیل فیلم ،مثل سینما کارآفرینی برویم؟

من از دیدن فیلم های TED و تجربیات و استراتژی هایی که در این رویدادها بیان می شود و بخصوص فیلم هایی که در زمینه ی کسب و کار موجود است در کسب وکار خود بسیار بهره برده ام

فرزاد فرهوش

در حال حاضر ما قانونی داریم به نام سینرجی (synergy) یا هم افزایی ، که گویای همین مسئله است .
زمانی که ما در جلساتی مانند جلسات گفتگو محور شرکت می کنیم و این گونه فیلم ها را با هم مشاهده کنیم ، می توانیم بعد از تماشای فیلم علاوه بر تجزیه و تحلیل آن ، از نظرات و تجربیات دیگر افراد هم در کسب و کارخود استفاده کنیم .
من از دیدن فیلم های تد و تجربیات و استراتژی هایی که در این رویدادها بیان می شود و سایر فیلم هایی که در زمینه ی کسب و کار موجود است در کسب وکار خود بسیار بهره برده ام ، زیرا تماشای این گونه فیلم ها از دو منظر به من بسیار کمک کرده است :
  • دیدگاه بررسی چالش های خود در کسب و کار، که در واقع ممکن است در مسیر کسب وکار خود  با چه چالش هایی رو به رو شوم؟
  • دیدگاه عکس العمل مناسب در پاسخ به چالش های پیش آمده ، که در حال حاضر چه عمل مثبتی را می توانم انجام دهم تا هم بتوانم راه حلی برای رفع این چالش ها در کسب وکار خود داشته باشم و هم به بهره وری دست پیدا کنم ؟

    سخنرانی های تد چیست؟ سخنرانی های تد چیست؟ سخنرانی های تد چیست؟ سخنرانی های تد چیست؟ سخنرانی های تد چیست؟

چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *