قالب وردپرس

سخنرانی های تد چیست ؟

چند وظیفه ای بودن را فراموش کنید
چند وظیفه ای بودن را فراموش کنید
۲۳ دی ۱۳۹۶

سخنرانی های تد چیست ؟

  • سخنرانی های تد چیست ؟

  • مصاحبه با جناب آقای جواد حسن زاده ( فعال در حوزه هنر رشته نقاشی )

  • جواد حسن زاده 

  • فعال در حوزه هنر رشته نقاشی

سخنرانی های تد چیست ؟

 سخنرانی های تد چیست ؟

در تد افراد موفق و پرتجربه ای ، یا مخترعینی که در زمینه های مختلف به موفقیت رسیده اند ، شرکت می کنند و حاصل این تجربیات خود را در اختیار همگان قرار می دهند . ما هم سعی داریم از تجربه های آنها استفاده کنیم .

چرا به جلسات گفتگو محور و تحلیل فیلم مثل سینما کارآفرینی برویم ؟

شرکت در جلسات سینما کارآفرینی مزیت های فراوانی دارد ، از جمله اینکه زمانی که به صورت گروهی به تماشای این فیلم ها می نشینیم ، می توانیم به تحلیل آنها پرداخته و از نظرات و دیدگاه های دیگران و یا مشاوره های افرادی که در کسب و کار خود در حوزه های مختلف موفق عمل کرده اند ، در کسب و کار خود استفاده کنیم .
تماشای فیلم ها تد ، بسیار سودمند است ، در واقع ما با تماشای این رویدادها می توانیم با این افراد همزاد پنداری کرده و یا خودمان در جایگاه آن افراد تصور کنیم . 
سخنرانی های تد در کسب و کار من بسیار سودمند بوده است . من از این فیلم ها در زمینه ی هنر ، نحوه ی صحیح مدیریت کردن و فروش بهتر و بسیاری از مهارتهای فردی دیگر را یاد گرفته ام و در کسب و کار خود استفاده می کنم

جواد حسن زاده

از مزایای تماشای این سری فیلم ها می توان اشاره کرده به این موضوع که ؛ ما هم می توانیم با استفاده از استعداد و توانایی های خود در هر حیطه ای که علاقه مند به فعالیت هستیم با به کارگیری بعضی از متد های علمی کارهای مفیدی انجام دهیم و همچنین اعتماد به نفس خود را تقویت کنیم .

تجربه شما از فیلم های تد چیست ؟

سخنرانی های تد در کسب و کار من بسیار سودمند بوده است . من از این فیلم ها در زمینه ی هنر ، نحوه ی صحیح مدیریت کردن و فروش بهتر و بسیاری از مهارتهای فردی دیگر را یاد گرفته ام و در کسب و کار خود استفاده می کنم .

چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *