قالب وردپرس

فایل صوتی رایگان زبان بدن

پنج راهی که شما به رویاهایتان نمی رسید
۲۴ تیر ۱۳۹۶
سینما کارآفرینی 76
گزارش سینما کارآفرینی هفتاد و شش
۳۰ تیر ۱۳۹۶

زبان بدن شما هویت شماست

فایل صوتی رایگان زبان بدن  شما هویت شما را شکل می‌دهد

فایل صوتی رایگان زبان بدن

فایل صوتی رایگان زبان بدن

 

چطور با زبان بدن قدرت، تسلط و برتری خود را نشان دهیم و برای یک مدیر اهمیت این حالات به چه میزان است؟با یاد گرفتن این نکات بدون هیچ کلامی قدرتمند تر از همیشه جلوه می کنیم زیرا حالات بدن به صورت غیرمستقیم در ذهن و رفتار ما تاثیر می گذارد .

سخنران : خانم امی کادی

در  فیلم  ” زبان بدن شما هویت شما را شکل می‌دهد که از پربیننده ترین فیلم های تد در دنیا است خانم اِمی کادی، روانشناس اجتماعی، نشان می‌دهد که چگونه حالت های ضعف و قدرت بدن می‌تواند درکسری از ثانیه بر هورمون های بدن و بر سطح تستسترون و کورتیزول در مغز تاثیر بگذارد و تاثیراتی بر فرصت‌های ما در زندگی می گذارد که یا  از دست دادن  و یا کسب  بهترین موقعیت ها است .

 موضوع این سخنرانی تد 

دیگران شما را قدرتمند می دانند یا ضعیف؟ خودتان چه فکر می کنید ؟

شاید باور این مسئله سخت و یا حتی غیر ممکن باشد که زبان و حالات بدن ما در ضعف،قدرت و تسلط و برتری یا شکست ، اهمیت حیاتی دارد و باید بدانید این موضوع  به اندازه ای  مهم است که به سادگی می تواند شما را در هر محیط و شرایطی توانمند تر و یا ضعیف تر جلوه دهد .

اما سوال اینجاست : چطور با زبان بدن قدرت، تسلط و برتری خود را نشان دهیم و برای یک مدیر اهمیت این حالات به چه میزان است؟

افرادی را می شناسیم که تاثیر گذاری آن ها از همه بیشتر است.به عبارتی در جمع خانواده،محیط کار و جامعه مردم برای این اشخاص ارزش و اهمیت بیشتری قائل هستند و ما از خودمان می پرسیم:چه عاملی  باعث تاثیرگذاری بالای این فرد است؟ همه و همه این موارد از حرکات و زبان بدن روزمره ای که همیشه انجام می دهیم و از تاثیرات آن آگاه نیستیم ناشی می شود.ارتباط بسیار قوی بین حالت بدن و ذهن و احساسات ما وجود دارد و باید بگویم که زبان بدن در خوب یا بد بودن حال ما نیز به شدت موثر است و با توجه به نکات ساده اما مهم به راحتی می توانیم با گرفتن حالت های مختلف بدن ، احساس قدرت ، شادی ، اعتماد بنفس و برتری را در وجود خود ایجاد کنیم

 

 

دانلود رایگان فایل صوتی زبان بدن  شما هویت شما را شکل می‌دهد ! :

دانلود “دانلود رایگان فایل صوتی زبان بدن شما هویت شماست !” voice%20file.zabande%20badan.mp3 – Downloaded 163 times – ۱۵ MB

 

گوش دادن آنلاین به فایل صوتی رایگان زبان بدن  شما هویت شما را شکل می‌دهد ! بدون دانلود :

 

برای مشاهده و دانلود رایگان فیلم کامل زبان بدن شما هویت شما را شکل می‌دهد ! کلیک کنید .

 رایگان فایل صوتی زبان بدن  رایگان فایل صوتی زبان بدن  رایگان فایل صوتی زبان بدن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *