قالب وردپرس

پنج راهی که شمابه رویاهایتان نمی رسید

زبان بدن شما هویت شما را شکل می‌دهد !
زبان بدن شما هویت شما را شکل می‌دهد
۲۰ خرداد ۱۳۹۶
فایل صوتی رایگان هشت گام موفقیت
۲۲ تیر ۱۳۹۶

پنج راهی که شما را به رویاهایتان نمی رساند !

پنج راهی که شمابه رویاهایتان نمی رسید

تمامی اتفاقات دنیا با یک رویا شروع شده مثل رویای پرواز کردن برادران رایت. همه ی ما انسان ها در ذهن خود رویاهایی داریم و خیلی از افراد با عملی کردن همین رویاها ، دنیای پیرامون خود را تغییر داده اند. اما متاسفانه هرگاه به رویا و آرزو هایمان  فکر میکنیم ناخودآگاه مقایسه ای بین زندگی امروز و رویاهای ما صورت میگیرد و از عملی کردن آن به دلایل مختلفی دست می کشیم و یا اگر تصمیم به عملی کردن رویاها گرفته باشیم با کارهای اشتباه آن ها را به باد می دهیم . پنج راهی که شمابه رویاهایتان نمی رسید

پنج راهی که شمابه رویاهایتان نمی رسید (پیش نمایش فیلم)

 

 

دوبله فارسی

حجم : ۲۴ MB

سال ارائه :۲۰۱۴

طول فیلم : ۷:۰۵

هم اکنون فیلم  پنج راهی که شمابه رویاهایتان نمی رسید  را دانلود کنید :‌

برای دانلود رایگان این فیلم باید عضو سایت باشید.

سخنران : خانم بل پیسک

 فارغ التحصیل MIT و کارآفرین جوان

 

موضوع سخنرانی

پنج راهی که شما به رویاهایتان نمی رسید

تمامی اتفاقات دنیا با یک رویا شروع شده مثل رویای پرواز کردن برادران رایت. همه ی ما انسان ها در ذهن خود رویاهایی داریم و خیلی از افراد با عملی کردن همین رویاها ، دنیای پیرامون خود را تغییر داده اند. اما متاسفانه هرگاه به رویا و آرزو هایمان  فکر میکنیم ناخودآگاه مقایسه ای بین زندگی امروز و رویاهای ما صورت میگیرد و از عملی کردن آن به دلایل مختلفی دست می کشیم و یا اگر تصمیم به عملی کردن رویاها گرفته باشیم با کارهای اشتباه آن ها را به باد می دهیم .
پس چطور می توانیم از رویایمان مراقبت کنیم ؟ چطور از رویا به واقعیت برسیم ؟
واقعا مشکل کجاست ؟ چرا تا به امروز به رویاهایی که برای آینده کسب  کار و زندگی خود در ذهن داریم دست نیافتیم ؟
مگر رویاهای ما هم نیاز به مراقبت دارد ؟ بله ! در این فیلم درباره ی پنج راهی صحبت می کنیم که نه تنها هرگز شما را به رویا هایتان نمی رساند بلکه رویاهای شما را به باد خواهد داد !
اگر رویایی داشته باشیم فقط و فقط وظیفه ی خود ماست که آن را به وقوع برسانیم.ما نیاز داریم که به رویای خود برگردیم و اگر به رویاهایمان نرسیم بدون هیچ شکی مقصر اصلی ما هستیم نه افراد دیگر !
به نقل از آقای رابینز در تدتاک “انگیزه ما از اعمالمان چیست ؟ “ دلیل اصلی نرسیدن به رویاها را نداشتن منابع نمی داند.دلیلی اصلی این موضوع بی توجهی به منابع موجود ماست ! منابعی مثل توانمندی های شخصی مان ، خانواده ، دوستان ، باور به خود ، زمان ، استعداد ها و…
حتما شما هم مثل بقیه انسان ها رویایی دارید اما فکر می کنید برای رسیدن به رویاهایتان زمانی باقی نمانده.خبر خوب برای شما این است که هنوز هم دیر نشده و همانطور که در سخنرانی خانم دیانا نیاد که در سن شصت سالگی به رویاهای خود رسیده بود دیدیم هیچوقت برای رسیدن به رویاها دیر نیست پس هرگز تسلیم نشو و بهترین مسیر را برای رسیدن به رویاهای خود انتخاب کن.
پنج راهی که شمابه رویاهایتان نمی رسید

پنج راهی که شمابه رویاهایتان نمی رسید

۵ راهی که شما را به رویاهایتان نمی رساند
 یکی از بهترین فیلم های تد در چند دقیقه کوتاه تاثیر  مسائلی که روزمره  با آن ها مواجه هستیم و شاید از اهمیت این موارد بر از دست دادن رویاهایمان ناآگاه باشیم را با ما به اشتراک می گذارد.

هم اکنون فیلم پنج راهی که شمابه رویاهایتان نمی رسید را دانلود کنید :‌

برای دانلود رایگان این فیلم باید عضو سایت باشید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : iran_tedx_com@

2 دیدگاه ها

  1. بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *