قالب وردپرس

چرا مدیران باید TED ببینند

حافظه فعال چگونه به موفقیت ما کمک می کند
حافظه فعال چگونه به موفقیت ما کمک می کند
۱۶ آذر ۱۳۹۶
فیلم های TED چه فایده ای برای ما دارند
فیلم های TED چه فایده ای برای ما دارند
۱۶ آذر ۱۳۹۶
چرا مدیران باید TED ببینند

چرا مدیران باید TED ببینند

چرا مدیران باید TED ببینند

  • چرا مدیران باید TED ببینند ؟

  • مصاحبه با جناب آقای رضا نساج کریمی مدیر بازرگانی گروه بازرگانی شهرزاد

 

  •  آقای رضا نساج کریمی

  • مدیر بازرگانی گروه بازرگانی شهرزاد

چرا مدیران باید TED ببینند
 
  • سخنرانی های TED (تد) چه هستند ؟

در مورد تد باید عرض کنم که نتیجه تجربیاتِ یک فرد است که سال‌ها برای آنها زحمت و رنج کشیده و ممارست کرده که در قالب سخنرانی های کوتاه ارائه می شود و با دیدن این سخنرانی ها شما می توانید از تمام تجربیاتی که آن فرد در طول سال‌ها ایجاد کرده نتیجه گیری کنید
  • چرا مدیران باید TED ببینند ؟

فیلمهای تد خیلی به ما کمک می کنند زیرا یک جمع کامل و جامع است از همه ی تجربیات تمام افرادی که در حوزه های کاری خود بسیار موفق بوده اند,خیلی کاربردی کار کرده اند و در یک سخنرانی بسیار کوتاه می‌خواهند تمام تجربیاتشان را منتقل کنند که این انتقال تجربه خیلی برای ما می‌تواند مفید باشد.
  • چرا به جلسات گفتگو محور و تحلیل فیلم ،مثل سینما کارآفرینی برویم؟

 
من معتقدم در این جریانِ اطلاعات مدیران همیشه باید خود را در این بین نگه دارند و هیچ وقت نباید از این جریان فاصله بگیرند و فکر کنند همیشه همه ی اطلاعات را دارند. در جریان اطلاعات قرار گرفتن باعث می‌شود ما همیشه به روز باشیم و اطلاعات روز را بگیریم و از تجربیات دیگران استفاده کنیم علاوه بر این کمک می کنند در سازمان خودمان نیز خیلی موفق باشیم.

رضا نساج کریمی

 وقتی ما دسته جمعی این فیلم ها را می بینیم  بعد از دیدن فیلم شروع به تبادل نظر و اندیشه میکنیم این تبادل نظر زوایای پنهان را خیلی شفاف میکند وهمچنین تجربیات افراد را در همان حوزه می توانیم بررسی کنیم.
تجربیات مختلفی که دوستان در همین حوزه داشتند زوایای تاریک را برای ما روشن می کند ,این تعامل دوستان در کنار یکدیگر همیشه نتیجه گیری بهتری داشته,ما می خواهیم یک دانش جدید ایجاد کنیم یعنی تجربیاتی که دیگران در حوزه‌های دیگر داشتند را بومی‌سازی کنیم و در کشور,مجموعه و سازمان خودمان به کار گیریم فیلمهای تد می‌تواند ابزار بسیار خوبی باشد و به مدیران کمک کند که رشد کنندو با شرکت در سمینارها ,شرکت در کلاسهای آموزشی همیشه خودشان را به روز نگه دارند.
من معتقدم در این جریانِ اطلاعات مدیران همیشه باید خود را در این بین نگه دارند و هیچ وقت نباید از این جریان فاصله بگیرند و فکر کنند همیشه همه ی اطلاعات را دارند. در جریان اطلاعات قرار گرفتن باعث می‌شود ما همیشه به روز باشیم  و اطلاعات روز را بگیریم و از تجربیات دیگران استفاده کنیم علاوه بر این کمک می کنند در سازمان خودمان نیز خیلی موفق باشیم.
بودن در کنار مدیران و اشتراک گذاری تجربیات بسیار ارزشمند است و رفتن در همین سمینارها و دیدن فیلم های مدیریتی به دوستان برای مدیریت سازمان و مجموعه شان خیلی کمک می کند.

چرا مدیران باید TED ببینند چرا مدیران باید TED ببینند چرا مدیران باید TED ببینند چرا مدیران باید TED ببینند

چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *