قالب وردپرس

کنفرانس TED چیست؟

گزارش سینما کارآفرینی هشتاد و هفت
گزارش سینما کارآفرینی هشتاد و هفت
۱۴ دی ۱۳۹۶
شش قانون برای ساده سازی مشکلات کسب و کار
شش قانون برای ساده سازی مشکلات کسب و کار
۱۶ دی ۱۳۹۶
کنفرانس TED چیست؟

کنفرانس TED چیست؟

کنفرانس TED چیست؟

  • کنفرانس TED چیست؟

  • مصاحبه با جناب آقای مجید قاسمی مدرس رفتار شناسی با متد DISC

  •  مجید قاسمی

  • مدرس رفتار شناسی با متد DISC

کنفرانس TED چیست؟
  • چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟

    تد در واقع سری همایش های جهانی هست که در بسیاری از نقاط دنیا برگزار می شود و افرادی که در مسیر زندگی خود موفق عمل کرده اند ، نتایج سالها تجربیات ، دانش و تحقیقات خود را در اختیار ما و بشریت قرار می دهند. امروزه این دانش و تجربیات و استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا به ما کمک می کند در هرجای دنیا که هستیم بتوانیم اطلاعات خود را با هم در اشتراک بگذاریم. چون همه چیز را همه کس دانند و در  همه ی اعصار، هیچ فردی نمی تواند ادعا کند که من تنها همه چیز را می دانم . پس می توانیم از دانش ضمنی دیگران ،که ۸۰ درصد دانش هر فرد را در بسیاری از موارد تشکیل می دهد بهره ببریم.
    این موضوع قابل توجه است که هیچ کس تنها با درس و کتاب نمی تواند یک مدیر یا دکتر شود ، ولی زمانی که هم دانش و هم استفاده از دیگر تجربیات آن سو و این سوی دنیا در کنار هم قرار می گیرند و با هم ترکیب می شوند می تواند کمک خیلی بزرگی را به ما هم از لحاظ رشد شخصیتی و هم پیشرفت در کسب و کار کند
  • چرا به جلسات گفتگو محور و تحلیل فیلم مثل سینما کارآفرینی برویم؟

من از تماشای فیلم های TED در کسب و کار خود بیشتر برای شناخت بازارها ، افراد معروف دنیا و شناخت اینکه در هر جای دنیا افراد چگونه فکر و عمل می کنند استفاده می کنم و با این وجود در حال حاضر در سری کلاس های دیسک سعی شده است به همان متد و روش که در سرتاسر جهان قابل اجراست موضوعات مهم تدریس کنم

مجید قاسمی

عمر انسان کوتاه است و ممکن است فقط ۱۰ در صد از عمر ما مفید باشد برای اینکه دانش و تجربه به دست بیاوریم ، همانطور که گفتیم دانش ضمنی و همچنین EQ (هوش هیجانی) است که ما را به موفقیت می رساند .
زمانی که در کنار یکدیگر قرار می گیریم و یا در چنین جلساتی شرکت می کنیم ، دانش های ما هم افزایی پیدا می کند یا به اصطلاح ضریب به آنها می خورد .
خیلی از هیجانات ما در محیط های جمعی کم می شود و وقتی این اتفاق رخ دهد ، منطق یا IQ ما به سراغمان می آید و اجازه می دهد این دانش و تجربیات با هم سینرجی یا ترکیب شوند و شاید در این راستا به ما این امکان را بدهد که بتوانیم از آنها چیزهای جدیدی را به دست بیاوریم که قابل استفاده و لمس باشد.

تجربه شما از تماشای فیلم های تد چیست ؟ 

من از تماشای فیلم های تد در کسب و کار خود بیشتر برای شناخت بازارها ، افراد معروف دنیا و شناخت اینکه در هر جای دنیا افراد چگونه فکر و عمل می کنند استفاده می کنم و با این وجود در حال حاضر در سری کلاس های دیسک سعی شده است به همان متد و روش که در سرتاسر جهان قابل اجراست موضوعات مهم را تدریس کنم .

کنفرانس TED چیست؟ کنفرانس TED چیست؟ کنفرانس TED چیست؟ کنفرانس TED چیست؟ کنفرانس TED چیست؟ کنفرانس TED چیست؟

چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *