قالب وردپرس

درباره ما

 

ایران تد اکس مرجع فیلم های تد با دوبله فارسی

در حوزه کسب و کار، کارآفرینی و استارتاپ


 
 • از کجا شروع شد؟

  در طی این سال ها که در حوزه ی آموزش کسب و کار مشغول به فعالیت هستیم برای موثر بودن آموزش ها از فیلم های آموزشی در راستای موضوع مورد نظر استفاده کرده ایم. در یکی از جلسات آموزشی در جمعی از مدیران مشهد ، تصمیم بر تماشای فیلم های مدیریتی گرفتیم. و بعد از پخش فیلم های مختلف سینمایی و غیر سینمایی و سخنرانی های تد، در زمینه کسب و کار متوجه شدیم چه فیلمی بهتر از سخنرانی های تد!؟
 • چرا TED ؟

  تد با شعار ایده هایی که ارزش گسترش را دارند، ویدیوهای خود را با موضوعات جذاب و گسترده ایی در سراسر دنیا به اشتراک گذاشته است. و علاوه بر اینکه کوتاه و به روز هستند، پر از ایده و تجربه های ارزشمند افراد موفق دنیا هستند که ارزش اشتراک گذاری بحث و تحلیل در بین مدیران و صاحبان کسب و کار ایرانی، را دارند.
 • نشست های سینمامدیر کلوپ مدیران

  این شد که ما جلسات هفتگی تماشای فیلم را تحت عنوان سینمامدیر در کلوپ مدیران با پخش فیلم های سخنرانی تد برگزار کردیم و البته همچنان این جلسات ادامه دارند. فیلم های انتخابی، گزیده ای از بهترین سخنرانی های تد در زمینه کسب و کار، کارآفرینی و استارتاپ می باشند که بر اساس موضوع فصل بندی کردیم. تا موضاعات کامل تر و کاربردی تر باشند. و همچنین با تحلیل این فیلم ها توسط خودمان و یا کارشناس مرتبط با آن سعی بر اشتراک گذاری دانش ضمنی افراد در جلسات کردیم تا بتوانیم موضاعات را به صورت بومی مورد بررسی قراردهیم.
 • سخنرانی های تد و مدیریت دانش

  البته به همین جا ختم نشد! مدیریت دانش را با پخش فیلم های تد ترکیب کردیم و وارد شرکت های خصوصی شدیم و برای انگیزه، جهت دهی ، بهره وری و ... برای آن ها نیز فیلم های تد پخش می کنیم و کلی بحث و تحلیل هم انجام می دیم!
 • سینماکارآفرینی در کانون زنان بازرگان خراسان رضوی

  بعد از مدتی با درخواست کانون زنان بازرگان خراسان رضوی حرکتی بزرگ را آغاز کردیم! استفاده از همین متد برای بانوان کارآفرین و خانم هایی که می خواستند وارد عرصه کارآفرینی شوند. نشست هایی با عنوان سینماکارآفرینی را شکل دادیم وبا نمایش فیلم های تد مرتبط با کارآفرینی و تحلیل آن ها همچنان در این مسیر پیش می رویم.
 • ایران تد اکس

  با توجه به استقبال صورت گرفته از طرف مخاطبان، ما در
  گروه آموزشی وب سایت راهکار کوتاه
  ، تصمیم گرفتیم که فیلم ها را دوبله و صدا گذاری فارسی کنیم تا مخاطبان هر چه راحت تر بتوانند فیلم ها را ببینند! و با توجه به پیام های شما عزیزان، مدیران و اعضای کلوپ مدیران که دسترسی به جلسات ما را نداشته و درخواست داشتند بستری فراهم کنیم که در هر زمان و هر کجا بتوانند به این فیلم ها و تحلیل آن ها دسترسی داشته باشند . وب سایت ایران تد اکس را راه اندازی نمودیم تا ازین پس همه فارسی زبانان بتوانند سخنرانی های تد را با دوبله پارسی ببینند و لذت بیشتری ببرند.
 • مرجع سخنرانی های تد با دوبله فارسی

  فیلم ها تماما توسط تیم راهکار کوتاه دوبله وآمده شده اند، به این صورت که در ابتدای هر فیلم معرفی کوتاهی از فیلم انجام داده ایم تا موضوعات مورد بحث سخنران شفاف تر شود و د رانتهای برخی فیلم ها با توجه به موضوع آن، تحلیل سخنرانی را توسط یک کارشناس مرتبط با آن موضوع ارائه داده ایم تا باز هم عزیزانی که از ما دور هستند بتوانند استفاده کاملی از وقت و فیلمی که می ببینند داشته باشند.

همه آنچه که مدیران و صاحبان کسب و کار باید ببینند

مفتخریم به عنوان اولین مرجع سخنرانی های تد با دوبله فارسی و همراه با تحلیل، ارزشمند ترین ایده های جهانی و به روز را با شما به اشتراک می گذاریم.

۱۴
۱۳
۱۲ copy
۱۱ copy
۱۳
۱۰
۹
۸
۷ copy
۶
۲
۵