قالب وردپرس

فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید

آموختن دانش و تجربه با طعم TED
آموختن دانش و تجربه با طعم TED
۲۳ آذر ۱۳۹۶
صد دانه یاقوت در TED نشسته
شب یلدا با فیلم های سخنرانی TED
۲۷ آذر ۱۳۹۶
 • مصاحبه با سرکار خانم مریم وحیدی (کارشناس ارشد EMBA)

 • فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید

فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید

فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید
 • سرکار خانم مریم وحیدی

 • کارشناس مطالبات شرکت بازرگانی میعاد

فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید
 • چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟

  فیلم های تد به دلیل اینکه همراه با ایده های ناب و به روز دنیای اطرافمون هستش، میتونه الهام بخش هرکسی در کسب و کارش باشه. شنیدن تجربیات دیگران و ایده های پرورش یافته ذهنشون، مسیر روشنی رو در زندگی افراد ایجاد می کنه.
  از اونجایی که هرکسی با دیدگاه خاص خودش به پدیده های اطراف نگاه می کنه، دیدن فیلم های تد باعث میشه تا مدل ذهنی افراد صاحب سبک رو بشناسیم، و حتی یک ایده این افراد میتونه منجر به ایجاد ایده های گوناگون، نه تنها در کسب و کار ما، بلکه در زندگی شخصی و اجتماعی ما بشه.
  تماشای سخنرانی های تد، دنیای جدیدی رو به روی ما باز می کنه، دنیایی سرشار الهام بخشی.
 • چرا به جلسات گفتگو محور و تحلیل فیلم ،مثل سینما کارآفرینی برویم؟

حضور در نشست های TED، نوعی روش بازاریابی کم هزینه و موثر جهت توسعه فرصت ها و ایجاد روش هایی برای فروش محصول و یا خدمت ماست.

مریم وحیدی

یکی از نیازهای اساسی ما انسان ها، ایجاد ارتباط اجتماعی با هم نوعانمون هستش. تجربه نشون داده اشتراک گذاری دانش، نقش اساسی در موفقیت کسب و کارها دارد
تماشای فیلم های تد زمانی که با تحلیل و گفتگو همراه میشه، این امکان رو فراهم می کنه که موفقیت ها، شکست ها، راه های رفته و نرفته مدیران و کارآفرینان توانمند حاضر در جلسه رو بشنویم و اون ها رو با توجه با شرایط کسب و کارمون، در جهت اهداف سازمان بکار ببریم
و در نتیجه کسب و کاری خلاق و نوآور داشته باشیم. علاوه بر این، هم افزایی حاصل از شرکت در چنین جلساتی به مدیران کمک می کنه تا در صورت نیاز و تمایل، منابع سازمانی خودشون رو با سایر مدیران به اشتراک بگذارند و در نتیجه شبکه های قدرتمند کسب و کار ایجاد کنند. حضور در نشست های تد، نوعی روش بازاریابی کم هزینه و موثر جهت توسعه فرصت ها و ایجاد روش هایی برای فروش محصول و یا خدمت ماست. عقاب های کسب و کار امروز، به دو بال دانش و ارتباطات مجهزند که این دو مهم در سایه شرکت در این نشست ها بدست می آید.

فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید فیلم های سخنرانی TED را از دست ندهید 

چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟ چرا باید فیلم های سخنرانی TED را ببینیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *